تبلیغات محیطی

gma tmp city ad5 1170x694 - تبلیغات محیطی -

تبلیغات محیطی

تغییرات نگرشی و رفتاری، لازمه زندگی افراد در جوامع صنعتی و پیچیده امروز است. تغییراتی که نهایتاً در سبک زندگی افراد قابل مشاهده است و تبدیل به چراغ‌­های راهنما در شیوه تعریف خدمات و فرمت‌­های جدیدی از تبلیغات خواهد شد. در مواردی نیز، شیوه ارائه­ی جدید یک خدمت مورد نیاز است. از این رو، با توجه به تغییرات در سبک زندگی مخاطبان در آینده‌­ای نه چندان دور(گذراندن بیشترین زمان هر مخاطب در بیرون از خانه)، تبلیغاتی که ذهن مخاطبان را در خارج از خانه درگیر برندها ­کند، مورد استقبال بیشتری قرار خواهد گرفت (Outdoor Ads OOH Products). به همین دلیل، تبلیغات محیطی به یکی از پرطرفدارترین انواع تبلیغات تبدیل خواهد شد.

spending for ads 1 - تبلیغات محیطی -

علاوه بر نیاز تبلیغاتی، “هزینه و کارایی” یکی از دغدغه­‌های اصلی صاحبان برند در انتخاب نوع تبلیغات است. در تبلیغات محیطی، هزینه تبلیغ به ازای هر نفر (CPM)، نسبت به سایر رسانه­‌ها بسیار پایین است و این نشان دهنده کارایی بالا و تأکیدی بر صحت انتخاب این فرم از تبلیغات است. در تبلیغات محیطی از هرگونه عناصر فیزیکی در محیط که قابل اجرا برای تبلیغات و در تیررس بینندگان باشد، استفاده می­گردد. اگرچه تبلیغات محیطی از دیرباز وجود داشته است اما با شیوه­‌های جدید ارائه این خدمت نسبت به شیوه­‌های نوین تبلیغات، اثربخشی خود را حفظ و تقویت نموده است. درواقع، انتخاب مناسب و خلاقیت در بکارگیری اجزای محیطی؛ رمز موفقیت و اثرگذاری هر چه بیشتر تبلیغات محیطی است.

از این رو رونی پلاس با بهره­‌گیری از نیروهای متخصص و مجرب در این زمینه، خلاقیت را لازمه‌­ی اتمسفرسازی هر برند در نقطه تماس با مخاطبین قرار داده و از تمام فضاهای تبلیغات محیطی استفاده کرده است. به عبارت دیگر، در فضای بصری که مخاطبان با انبوهی از تبلیغات محیطی مواجه هستند، تنها تبلیغی دیده خواهد شد و ذهن مخاطب را درگیر خواهد کرد که ذائقه بصری مخاطب را نسبت به خود حساس کند.