Hakkımızda

ötesinde perde arkasında

Biz Ötedeyiz

Ronireklam.com 2013 yılında kurulan ve müşterilerine geniş ürün yelpazesi ve yüksek kalite ile online matbaa hizmeti sunan bir e-ticaret sitesidir.

Ronireklam.com ile kartvizitten el ilanına, afişten antetli kağıda, amerikan servisten bayrak çeşitlerine kadar ihtiyaç duyduğunuz tüm reklam, kurumsal ve promosyon baskı ürünlerini bulabilir ve sipariş verebilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi ve gün geçtikçe artmaya devam eden ürün sayısı ile Ronireklam.com yıllardır baskı dendiğinde akla gelen ilk adres.

Kolaylık prensibi üzerine kurulan altyapısıyla ‘hızlı’ ve ‘kaliteli’ hizmet alabileceğiniz Ronireklam.com ile geleneksel matbaa süreçlerinin sebep olduğu zaman ve para kaybını ortadan kaldırıyoruz. Ronireklam.com üzerinden verdiğiniz siparişleri son teknolojiye sahip makinelerle üretip Türkiye’nin neresinde olursanız olun ‘tam zamanında’ size teslim ediyoruz.

Müşterilerimiz Neden Bizi Seçiyor?

Ronireklam olarak müşterilerimize sipariş öncesi ve sonrası gereken ilgiyi göstererek doğabilecek olan olası memnuniyetsizlikleri gidermek için elimizden geleni yapıyoruz. Matbaa sektöründe müşteri odaklı çalışan bir marka olmak bizi birçok geleneksel matbaa mağduru için çölde bir vaha haline getiriyor. Biz de tüm süreçlerimizde geleneksel matbaadan çok çekmiş müşterilerimize iyi bir deneyim yaşatmak için var gücümüzle çalışıyoruz. İşin özünde Ronireklam olarak, en kaliteli baskı ürünlerini, en uygun fiyatlarla ve en iyi müşteri deneyimi ile sizlerle buluşturuyoruz.

harika ekibimizle tanışın

Başarımızın Arkasındaki Yüzler

Onlar Olmadan Yapamazdık

Manuçehr Tütünçi

Teknik Müdür

Farshid Noorzadeh

WEB Yöneticisi ve SEO

Amir Hoseyin

Grafikçi

Ronak Panahi

Muhasebeçi

İşinizi büyütmek mi istiyorsunuz?

birlikte yapabiliriz